+90 312 425 17 51 +90 538 774 26 19 info@cagdassanatmerkezi.com

HAKKIMIZDA

Ankara’nın ilk sanat merkezi olan Çağdaş Sanat Merkezi 1994 yılında kurulmuş olup, ilk günkü heyecanı ile aralıksız hizmet vermektedir.

Kursiyerlerimizin yıl boyunca edindikleri kazanımlar eğitmenlerimizin de katkılarıyla, birlikte düzenlediğimiz konser, dinleti, gösteri, festival vb. faaliyetler ile taçlandırılmaktadır.

Ankara’nın ilk sanat okulu olmasının yanı sıra, sanat eğitiminde Uluslararası Kalite Belgesi alarak da bir ilke imza atmıştır. Bu sebeple, yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde kalite çıtasını daha da yükseltmek için alanında profesyonel eğiticiler ile çalışıyoruz.

Okulumuzda bireylere estetik duyarlılık kazandırmak, onların yaratıcılıklarını geliştirmek ve sanatsal farkındalıklarını yükseltmek birincil hedefimizdir. Çünkü biliyoruz ki sanat bir toplumun gelişmesindeki en önemli yapı taşlarından biridir.

Amatör ruhu kaybetmeden, uzmanlığından şüphe duymayacağınız, bilgi ve yeteneklerine son derece güvenebileceğiniz, mesleğinde tecrübeli profesyonel bir ekip ile yapacağınız sanat yolculuğunda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarız.